• 05132724796
  • 09019099988‬‏ سامانه پیام کوتاه
  • شنبه تا پنجشنبه ساعت صبح 9 تا 17

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

دزدگیر ماشین چیست؟
دزدگیر ماشین چیست؟

دزدگیر ماشین چیست؟

دزدگیر یا سیستم امنیتی اماکن و خودرو وسیله‌ای است که به هنگام گذر از یک حریم خصوصی یا شکستن یک قفل، با اعلام صدا، این عمل غیرقانونی را اعلان می‌کند.

دزدگیر ماشین یک سیستم امنیتی است که شامل تعدادی سنسور و آژیر جهت آلارم در زمان فعال شدن سنسورها می‌باشد. دزدگیر ماشین مفهوم تازه‌ای نیست اما آنچه که این دستگاه را قابل‌توجه می‌سازد تأثیرات تکنولوژی است که باعث شده این وسیله‌ی ساده تبدیل به یک سیستم امنیتی کامل شود. دزدگیر ماشین با صدای آژیر هرگز نمی‌تواند به اندازه‌ی یک سیستم دزدگیر خودرو به همراه ردیاب کارایی و بازدهی داشته باشد.

گاهی اوقات صدای آژیر دزدگیر خودرو برای سارقان حرفه‌ای حتی به‌اندازه‌ای نیست که آنها را دستپاچه کند چه برسد به اینکه دست از کارشان بکشند. اما می‌توان گفت دزدگیر خودرو همانند وسایل دیگر مثل قفل فرمان، قفل پدال و دیگر تجهیزات ایمن‌سازی خودرو زمان سرقت را به تعویق می‌اندازند. دزدگیر خودروهایی که در کارخانه بر روی ماشین نصب شده‌اند دقت و عملکرد بهتری دارند اما انواع دزدگیر خودرو چینی که در بازار، فراوان یافت می‌شود توانایی کمتری دارند.

چرا باید از دزدگیر ماشین استفاده کنیم؟

از زمانی که بشر حس مالکیت را کشف کرد و آموخت چگونه دارایی‌هایی را به نام خودش ثبت نماید؛ همواره به این فکر بود که چگونه دست سارقین را از اموال خود دور نگه‌دارند. متأسفانه این موضوع جدیدی نیست که بعضی‌ها به دارایی دیگران دستبرد می‌زنند. شاید اگر می‌توانستیم پای درد و دل انسان‌های نخستین بنشینیم؛ حتماً چنین دغدغه‌هایی داشتند. امروزه خودرو یکی از دارایی‌های مهم است که در انجام بسیاری از کارها به ما کمک می‌کند. ما با خودرو به مسافرت می‌رویم، خرید می‌رویم، بچه‌ها را از مدرسه به خانه می‌بریم، به دیدن عزیزانمان می‌رویم و… پس داشتن یک دزدگیر ماشین از ضروریاتی است که به ما کمک می‌کند از این دارایی ارزشمند خود محافظت کنیم. واقعاً انتظاری که از یک دزدگیر خودرو خوب دارید چیست؟! آیا اگر دزدگیر خودرو شما فقط و فقط صدای آژیر بلندی داشته باشد برای شما کافی است؟!

 

 
نظر
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.